Nesil Çocuk » Çocuk » 10 Yaş ve Üzeri Çocuk Kitapları » Kıtalara Sığmayan Osmanlı

Yenilikler Osmanlı'yı Değiştiriyor

  • Stok Kodu: 9789752698574
  • Kategori: Kıtalara Sığmayan Osmanlı
  • Markalar: İsmail Çolak
KDV Dahil
10.00TL
Sepete Ekle
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Kargo ve Garanti
  • Ürün Yorumları
  • Ürün Videosu
Osmanlı Devleti, kendini yenileme ve güçlendirme girişimlerini özellikle III. Selim zamanından itibaren hızla devam ettirdi. Yenilikler daha çok askerî alanda gerçekleşti. Çünkü Osmanlı'nın askerî gücü sarsılmaya ve savaşlardaki başarıları yavaş yavaş azalmaya başlamıştı. Buna çare olarak yenilikçi padişahlar, Yeniçeri Ocağı'nı kapatarak yerine yeni ve modern askerî birlikler kurdular. Modern ordu oluşturma girişimleri, Yeniçerilerin çıkardığı büyük isyanlar, karışıklıklar ve kanlı olaylar sonucunda ne yazık ki hep yarım kaldı. İstenmedik olumsuz gelişmelere yol açtı. İçeride ve dışarıda Osmanlı, güç ve saygınlık kaybına uğradı. Ülke içinde büyük iç karışıklıklar ve Hıristiyanların bağımsızlık hareketleri aldı başını gitti. Dışarıda ise Osmanlı maalesef toprak kaybetti, geriledi. İşte bütün bunların önüne geçmek için Sultan II. Mahmud kolları sıvadı. Başta yeniçeriler ve bazı toplum kesimlerinin tepkisine rağmen büyük yenilikler yapmaya çalıştı. Osmanlı Devleti'ni tepeden tırnağa yenilemeye, yaralarını sarmaya ve tekrar eski güç ve kudretini kazandırmaya çalıştı. Bu heyecanlı ve hareketli dönem, ilgi çekici ve ders verici pek çok olayla dolu...
Bankalara özel taksit seçenekleri :

VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
10.00 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
10.00 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
10.00 TL

Garanti Şartları

Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

Genel şartlar:

- Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (14) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

- Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

- İade, orjinal ambalaj ile yapılmalıdır.

- Üründe herhangi bir tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

- Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

- İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

- İadesi yapılacak olan ürünler, Nesil Basım Yayın Gıda Tic. ve San. A.Ş.'nin çalıştığı kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde elimize geçtiği takdirde kargo ücreti Nesil Basım Yayın Gıda Tic. ve San. A.Ş. tarafından karşılanacaktır. Aksi taktirde ücret müşteriye aittir.

Hasarlı ve değişecek ürünler Nesil Basım Yayın Gıda Tic. ve San. A.Ş.'ne ulaştıktan sonra 7 (yedi) iş günü içerisinde işleme alınacaktır.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.

Bu Kategorinin En Çok Satanları
Yenilikler Osmanlı'yı Değiştiriyor
10.00TL
Bir Devlet Kuruluyor
10.00TL
Osmanlı Dünyaya Hükmediyor
10.00TL
Lale Devri Yaşanıyor
10.00TL
Dünya Devleti Yıkılıyor
10.00TL
Yeni Bir Çağ Açılıyor
10.00TL

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.